Parížska krása

Parížska krása Vám ponúka darčekové poukážky vo výške vlastného výberu. Príďte ich objaviť do kozmetického salóna.


FOR LIFE & MADAGA

Dlho som váhala ktorú kozmetiku budem používať pri kozmetickom ošetrení pleti.Hľadala som kozmetiku, ktorú môžem používať aj pri ľuďoch, ktorých pleť je náročnou a citlivou.V praxi sa stretávam s viacerými situáciami, keď klientka príde a povie, že je alergická na určité zložky v kozmetických produktoch. Preto som sa rozhodla jednoznačne pre kozmetiku FOR LIFE & MADAGA. Mala som možnosť ju vyskúšať na klientkach s rôznymi problémami pleti.Môžem povedať, že ma nikdy nesklamala.

Pár slov o kozmetike FOR LIFE & MADAGA

Kozmetické prípravky sa vyrábajú za prísnych podmienok pomocou najmodernejšej technológie bez atmosférického vzduchu.Prípravky sa vyznačujú vysokou účinnosťou a takmer nulovou dráždivosťou.A čo je hlavné, že výrobky nie sú testované na zvieratách.

Rozdelenie produktov

Prírodná a bylinná rada

Účinnými látkami sú extrakty liečivých bylín, alebo morských rias doplnené vitamínmi, prírodnými olejmi i ceramídmy, ktoré sú dôležitými prvkami pre pokožku.Prípravky sú určené pre všetky vekové kategórie a podľa typu účinných látok a typu pleti sa líšia použitím.

Rada z mŕtveho mora

Hlavnou účinnou zložkou sú selegované minerály získané z mŕtveho bahna a soli.Prípravky sú vhodné pre všetky vekové kategórie, hlavne pre pleť so známkami dehydratácie a predčasného stárnutia.